Antiqua et Moderna

Antiqua powstała w 1991 r. jako antykwariat-galeria, którego przedmiotem zainteresowania były dzieła sztuki ze szczególnym uwzględnieniem prac na papierze (grafika dawna i współczesna oraz dawna kartografia i malarstwo).

Z satysfakcją możemy stwierdzić ,że zakupione u nas obiekty wzbogaciły wiele kolekcji prywatnych i zbiorów publicznych takich jak np.: Muzea Narodowe w Warszawie, w Poznaniu i Szczecinie, Zamek Królewski w Warszawie, Gabinet Rycin BUW, Muzeum Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie, Biblioteka Narodowa i inne.

Nasza fachowa wiedza, pasja oraz doświadczenie nabyte przez lata obecności na rynku sztuki zdecydowały o poszerzeniu naszej działalności o organizację aukcji sztuki nowoczesnej i współczesnej. W związku z tym obecnie funkcjonujemy jako galeria i dom aukcyjny - Antiqua et Moderna.

Do naszej oferty staramy się pozyskiwać dzieła sztuki wyjątkowe pod względem artystycznym, a ich wyboru dokonujemy z największą starannością. Weryfikujemy autentyczność i stan zachowania oferowanych obiektów. Do każdego dzieła dołączamy certyfikat autentyczności. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z danej dziedziny oraz konserwatorami.

Napisz do nas

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych do siebie, a my odpowiemy najszybciej jak to mozliwe